fbpx

Меблева фабрика «Яворина»

…заснована в 1997 році й на сьогоднішній день є одним з ведучих виробників меблів в Україні для готелів, ресторанів, барів та меблів для дому. Тут працюють досвідчені майстри своєї справи, а всі меблі виробляються з екологічно чистих матеріалів і комплектуючих, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Філософія підприємства спрямована, перш за все, на особливу якість виконання меблів, ретельну проробку деталей та поєднання автоматизації виробництва та елементів ручної роботи.

З 2003 року для виготовлення корпусних меблів використовується італійське обладнання з цифровим програмним керуванням. Висока якість, нові технології, сучасний дизайн, доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також робота по індивідуальним замовленням за двадцять років роботи на ринку створили ім’я та репутацію надійного підприємства.

Раніше, ніж модель потрапляє до каталогу меблевої фабрики, її ретельно опрацьовують технологи та відбуваються випробування міцності та практичності конструкції. Кожна деталь потребує уваги, як то правильний розкрій деревини, з’єднання деталей, прорахування радіусів та нахилу спинки.

Каталог м’яких меблів включає в себе як стандартні моделі диванів, крісел та пуфів, так і вироби, виконані за індивідуальними ескізами та розмірами. Яворина пропонує конструктивні та стильові рішення як для дому, так і для громадських приміщень. Всі меблі виконані з урахуванням сучасних технологій та індивідуальним підходом до кожного замовника.

Увага до Вашої власної думки – один з основних принципів роботи спеціалістів фабрики. Ми не кажемо «так не можна» – ми пропонуємо найкращі рішення, які задовільнять Вас та будуть відповідати технологічним вимогам виробництва меблів. Звичайно, для проробки всіх деталей замовлення краще за все стане відвідування фабрики, де Ви можете подивитись вже готові зразки меблів, побачити процес їхнього виробництва, обрати оббивні тканини з дуже широкого асортименту.

Чекаємо на Вас!